+90 332 321 0600
Çorba

Çorba

Öğününüzde sizi doyuracak, lezzetli çorba çeşitleri tüketmek istiyorsanız size ekonomik fiyatlar ile sunduğumuz çorbalarımızı deneyebilirsiniz.

Çorba Çeşitlerimiz

Pek çok çorba uzun süre hazırlık ve pişirme evresine ihtiyaç duyan çorbalardır. Bu nedenle size sunduğumuz çorbalarımızı temiz koşullarda hazırlıyor ve en lezzetli hale gelmesi için ideal pişirme sürelerinde pişiriyoruz. Aynı zamanda çorbalarımızın doyurucu ve lezzetli olması için malzeme seçiminde son derecede titiz davranıyoruz. Çorba çeşidi yelpazemizi oldukça geniş tutmaktayız; çorba çeşitlerimizi inceleyebilir ve içmek istediğiniz çorbayı kolayca seçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlı, doyurucu ve lezzetli çorba çeşitlerimize ulaşmak için hemen bize ulaşın. Size en kısa sürede siparişinizi teslim etmekten ve ürünlerimizden memnun kalmanız için severek çalışıyoruz.

Numune Cigercisi
Alo Paket
Yemek yemek istiyor ama dışarı çıkmak istemiyor musunuz? Size sunduğumuz onlarca yemek çeşidimiz içerisinden istediğinizi seçebilir ve alo paket hizmetimiz ile yemeğinizin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz!